Merhabalar sayın,
Bugün itibariyle yeni alan adımız olan vnextr.com adresimize geçiş yaptık, bu konu hakkında detaylı duyurular bugün içerisinde yapılacaktır.
Hepinizi yeni bir başlangıçta yeni sürprizlere davet ediyoruz. Turnuva ve 5 bin tl ödüllü çekilişler ile karşınızdayız!
Şimdi gelin yeni forumumuza gidelim.
ForumCSDark: Türkiye'nin En Büyük Bilişim, Oyun Forumu ve Tartışma Platformu Portal
Portal
18-09-2020, Saat: 23:05
Yorumlar : 0 • Okunma : 0
Koskoca Osmanlı Padişahı Kanuni Sultan Süleyman'ın bir beyiti vardır. Osmanlı Devleti'nin sınırlarının en geniş olduğu bu dönemde Kanuni, sağlıklı olmanın, devlet olmanın çok üzerinde olduğunu vurgulamaktadır.
Uzmanlara sağlık önerileri konusunda görüşleri sorulduğunda, ilk sözünü ettikleri sağlıklı beslenmedir. Sağlıklı ve refah içinde olmak için beslenme çok önemlidir. Sağlıklı yiyecekler tüketerek ideal kilo korunabilir ve yüksek tansiyon, kalp damar hastalıkları, yüksek kolesterol, şeker, kanser ve daha birçok önemli hastalığın önüne geçilebilir. Sağlıklı olmak için, iyi olan ve vücudun besin ihtiyacını karşılayan yiyecekler tüketmek gerekmektedir.
Sağlıksız beslenme alışkanlıkları en başta obeziteyi (aşırı kilolu olmayı) tetiklemektedir. Amerika'da yetişkinlerin yaklaşık yüzde 34'ü obezdir. 20 yaş altı çocuk ve gençlerin ise yaklaşık yüzde 17'si obezdir. Bu bakımdan sağlık önerilerinde başı, akıllı gıda seçimleri yapmak ve sağlık problemleri yaşamamak çekmektedir.
Sağlık önerileri sıralamasında fiziksel aktiviteler ikinci sıradadır. Kronik hastalıklardan korunmanın ve uyku düzenini iyileştirmenin en etkili yöntemi aktif olmaktır. Çocukluktan itibaren her yaşta fiziksel olarak aktif olmak sağlıklı yaşamın temel koşuludur. İleri yaşlarda bunu yapmak bile asla geç değildir. Yetişkinlerin günde sadece yarım saatlerini fiziksel kondisyonlarını geliştirmeye ayırmaları, bu yürüyüş olabilir, hafif koşu olabilir, bisiklet olabilir, yüzme olabilir veya tenis olabilir, hiç de güç değil.
Uzmanlar, insanların kendi yaşlarına göre uygulayabilecekleri birçok sağlık önerileri sunmaktadır. Dengeli besleme ve spor yapma dışında diğer öneriler şu şekilde sıralanabilir:
Düzenli uyunmalı
Güneşten uzak durmalı
Sigara ve alkolden uzak durmalı
Beyni aktif tutmalı (zeka oyunları, bulmacalar, hafıza teknikleri vb)
Insan kendini dinlemeli, kendini kontrol etmeli
Belli aşıları olmalı
Hep temiz olmalı
Stres ile başa çıkmayı öğrenmeli
Ne yazık ki nedeni anlaşılmayan birçok hastalık strese bağlanmaktadır. Stres hormonları vücudun bağışıklık sistemine zarar vermektedir. Bu ise vücudu çeşitli rahatsızlıklara karşı savunmasız bırakmaktadır. Mutlu olmak için stresle baş etmelisiniz.
16-09-2020, Saat: 00:27
Yorumlar : 0 • Okunma : 0
Faaliyet gösteren bütün firmaların sektör ve kategorik olarak bir arada toplandığı çatıdır. Türkiye'nin artan nüfus yapısına hergün açılan yeni işletme sayısı da artmaktadır. Bu nedenle artan işletme sayısına göre de işletmeler arası rekabet çok yoğun olmaktadır. Ziyaretçilerin artan ihtiyaçlarını karşılamak ve yoğun rekabet ortamından yararlanmaları ihtiyacına uygun olarak GrupCn yetkilisi Sn . Yener Can IŞIK bey'in WebvizitCn (Sanal Kart Vizit ) sistemini geliştirerek hizmet vermektedir. Ziyaretçilerin sokak sokak, cadde cadde gezmelerine gerek kalmadan istedikleri firmayı, ürünü ve kampanyayı bulmaları kolaylaşmaktadır. Bu hem fiziki yorgunluğu azaltıyor, hem zamandan tasarruf edilmesini, hem de ekonomik olmasını sağlamaktadır.Bu gün bir çok firma dostu web sitesi üzerinden yayın yapmaktadır. İnternetin hızlanması ile WebvizitCn geliştiricisi Yener Can IŞIK da içeriklerini geliştirmiş, ziyaretçilerin aradıklarını daha kolay bir şekilde bulmalarını sağlamaktadır. Önceleri firmaların sadece adres ve iletişim bilgilerine ulaşılırken artık günümüzde firmaların adres, telefon, ürün, fotoğraf, video, sosyal medya hesapları gibi bir çok bilgiye rahatça ulaşabilmekteyiz.

Firmaların girmiş olduğu bilgiler ışığında hem aradığımızı daha kolay buluyor, hem de firmalar arası karşılaştırma imkanı bulabiliyoruz. Firma kaç kere ziyaret edilmiş, aldığı olumlu olumsuz yorumlar neler, firma ile ilgili verilen puanlar ziyaretçilere tercihlerinde önemli faydalar sağlamaktadır.

WebvizitCn sistemi her geçen gün gelişerek müşterilerinin gündeme ayak uydurmalarını sağlamayı hedeflemektedir...
08-09-2020, Saat: 22:04
Yorumlar : 0 • Okunma : 0
Hastalığa yakalanan kişi sayısı, iyileşen hastalar , vefat eden kişilerin sayısı anında canlı olarak sitede yayınlanmaktadır.


Corona World Map ; Dünya da Koronavirüs Vaka Sayısı Ne Kadar? Coronavirus Dünya İstatistikleri; Koronavirüs dünya bulaş haritası ve çevrim içi korona virüs haritası, dünyadaki koronavirüs vakalarını ve ölüm sayılarını anında izleyin, bulgularını raporlayan, her dakika güncellenen ve yayılmayı gösteren etkileşimli, güncel ve canlı bir koronavirüs haritası sitesi. Dünya çapında koronavirüsün (COVID-19) durumu. Sitedeki veriler Dünya Sağlık Örgütü (WHO) Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri, Çin Halk Cumhuriyeti Ulusal Sağlık Komisyonu'ndan alınmıştır.
08-09-2020, Saat: 00:41
Yorumlar : 0 • Okunma : 0
Günümüz teknolojilerinde insanların haberlere ulaşma şekilleri de oldukça çeşitlenmiş durumda. Bu çeşitlilik beraberinde haberin özgünlüğünü ve güncelliğini de doğrudan etkileyen bir durum getirmekte.

Bu duruma ufak bir örnek vererek başlamamız gerekirse; her akşam televizyonlarımızda izlediğimiz ana haber bültenleri, gün içerisindeki hatta bir kaç gün önceki haberlerin derlenmesi sonucu ortaya çıkan programlardan oluşmaktadır. Bu da güncel haber kavramına çoğu zaman ters düşen bir durumdur.

Oysaki elimizde internet bağlantısı olan herhangi bir cihaz internet üzerinde yayın yapan haber sitelerine çok kolay bir şekilde erişebiliriz. Tabi burada da eriştiğimiz web sitesinin haber kaynaklarının güvenilir olup olmadığı da oldukça önemli. Bu bağlamda bizlere en özgün haberleri ve en güncel haberleri doğrudan aktaran myhaber.org'u sizlere tanıtmak isterim.

Siyasetten magazine, dünya gündeminden kültür - sanata kadar bir çok kategoride haberleri bizlere hızlı bir şekilde ulaştırmayı amaçlayan MyHaber ailesi; başladıkları bu macerada yollarına emin adımlarla devam ediyorlar.

Haber okurken gereksiz abartılı başlıklarla karşılaşmamak, anlatılmak isteneni uzatıp özgünlüğü kaybolmuş haberleri okumamak ve okuduğunu haberin doğruluğunu ölçmek için çabalamamak istiyorsanız myhaber.org tam olarak sizin için oluşturulmuş bir haber sitesidir.
07-09-2020, Saat: 22:08
Yorumlar : 0 • Okunma : 0
Banko Tahminci - Banko Maç Tahminleri , Analizleri yapılmış banko maçların güncel olarak paylaşıldığı uygulamadır. Maç Tahminleri analizleri dalında profesyonel kişiler tarafından yapılır ve uygulamaya günlük olarak eklenir. Sürekli güncellenen tahmin listesi ile her gün için minimum 2 kupon dolduracak tahminler bulunur. Şuanlık sadece android olarak kullanılmaktadır. Banko Tahminci tamamen ücretsizdir maçları görmek için para vermezsiniz kredi sistemi vardır. Krediyi reklam izleyerek kazanırsınız. Sizde hemen indirin ve 50 kredi hediyenizi alın. Bol Şanslar.. HEMEN BURAYA TIKLAYARAK İNDİRİN
22-08-2020, Saat: 14:18
Yorumlar : 0 • Okunma : 0
Türkiye Haberi Bulunduğu coğrafya'ya değer katan, milli ve manevi değerlerine saygılı, önce Türkiye'm sonra Türkçe'm diyen, değer yaratan Türk toplumuna katkıları ile örnek bir kuruluş olarak Türk medya sektöründe; yazılı, görsel, işitsel ve dijital yayın alanlarında öncü kuruluş olmak ve bu konumunu korumak hedeflerimiz arasındadır. Türkiye Haberi ailesi her türlü yeniliğe açık, şeffaf ve tarafsız yapısıyla bugün ülkemizi ve dünyayı iyi tanıyabilen, yorumlayabilen, bulunduğu alana nicel ve nitel katkı sağlayabilen şeffaf bir yapıdır. Her türlü beklentiden uzak olarak sadece haber yapmak için kurduğumuz internet gazetesinde ana akım medyaya meydan okuyan gücünü gençlerin mutluluğu ve enerjisinden alan bir kuruluşuz. Kaliteli bir yayın hayatını benimseyen, doğru, tarafsız ve güncel haberler ile toplumu bilgilendiren, eğitici ve öğretici içerikli yayınlar geliştiren ve bunları yaygınlaştıran öncü medya grubu olmak nihai hedeflerimizdendir. İnsana, çevreye, doğruya, ilkelere ve hukuka riayet etmeyi ilke edindiğimiz bu yolda Türkiye Haberi internet gazetesi olarak yayın hayatına başlıyoruz.
22-08-2020, Saat: 14:05
Yorumlar : 0 • Okunma : 0
Stoksuz E-ticaret

Fertler yalnızca mağazalarının adlarını tanımlayıp tüm teknik, güvenlik, yasal altyapının stok ve hizmetlerin içinde hazır olarak sunulduğu mağazalarını açarak E-ticarete hemen başlayabilirler. Halihazırdaki stok ve hizmetlerin satışından, sektöre ve stoğa göre değişen oranlarda hasılat sağlarlar. Stoksuz E-ticaret nasıl çalışır?

Mağazanızı açtıktan sonra ister fiziksel ister dijital çevrede mağazanızı ve ürünlerinizi duyurun.

Mağazanızdan bir sipariş verildiğinde ödeme ilk önce mağazanolsun.com'a düşer. Mağazanız üzerinden kargo bilgisi tedarikçi şirkete verilir, tedarikçi işletme mahsulü kargo ile alıcıya yollar. Alıcı ürünü teslim aldığını onayladığında tedarikçi şirkete ürün değeri, siz mağaza sahibi aracıyada komisyon ödemesi gerçekleşir.

Tüm işlemleri panelinizden anlık olarak takip edebilirsiniz. Mağazanolsun ile stoksuz E-ticaret yaparken ürün, fatura, tahsilat, kargo ve iade gibi hiçbir ayrıntıyla siz uğraşmazsınız. Bu işlemleri tedarikçi işletme ve mağazanolsun üstlenir.


Tedarikçi Ekle

Mağazanolsun devrim kalitesinde sunduğu bu imkân ile size limitsiz ürünlerin de kapılarını açmaktadır. Kendi mağazanızı edindikten sonra mağazanızdaki hazır ürünleri satabilirsiniz. Bunun yanında isterseniz piyasadaki üretici ve şirketlerin ürünlerini de tedarikçi olarak mağazanızın üzerinden sisteme ilave edebilirsiniz. İlave Etmiş olduğunuz tedarikçinin ürünleri o andan itibaren yalnızca sizin mağazanızda değil mağazanolsun da yayında olan binlerce mağazada yayımlanmaya başlayacaktır. İşte burda fark yaratan bir özellik daha devreye girer ve ürün hangi mağazada satılırsa satılsın ürünü sisteme siz kazandırdığınız için tüm satışlardan komisyon elde edersiniz. Şirketler, ürün ve hizmetlerini ücretsiz olarak yayımlar; satış gerçekleştiğinde ise tedarikçi ürün fiyatını, satışı yapan site komisyonunu ve siz de tedarikçiye aracılık ettiğiniz için komisyon kazanırsınız.Mağazanolsun da herkes kazanır.


Ürün sat kazan, Tedarikçi bul kazan!
İster mağazanızda tedarikçilerin listeledikleri ürünü satın ve satıcı kazancı elde edin,
İster tedarikçiler bulup, ürünlerini sizin mağazanız üzerinden listelemelerini sağlayın ve aracılık kazancı kazanın.

Size özel bir koçunuz olsun
Mağazanolsun ile çalışmaya başlar başlamaz size danışmanlık yapacak bir eğitmeniniz olur. Eğitmenleriniz size her mevzuda yol gösterir ve dayanakçı olur.

Sanal Eğitimler ve Akademi Eğitimi
Mağazanolsun ile çalışmaya başladığınız anda günlük sanal civarda yapılan tüm eğitim ve tanıtım faalliklerine fiyatsız katılma hakkı elde edersiniz. Youtube üzerinden tekerrürleri yayınlanan tüm bu aktiflikleri dilediğiniz zaman takip edebilirsiniz.Bunun dışında altyapı ile alakalı rastgele bir bilgiye lüzum dinlediğinizde size özel oturumunuz üzerinde bulunan Yüksekokul kısmından tüm kılavuz, evrak ve videolara dilediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Site:https://e-hizli.com üye olup whatsapdan yazabilirsiniz.
04-08-2020, Saat: 20:24
Yorumlar : 1 • Okunma : 30
ARKADAŞLAR GTA 5 BELEŞ OLDU FAKAT 3 AY ÖNCE ALANLARA HAYIRLI UĞURLU OLSUN ALLAHA EMANET - TİMSİPİKUSER ONUR BÜTÜN KIZLAR FACEBOOKDAN ULAŞABİLRİLER  https://www.facebook.com/onurbdr1/
04-08-2020, Saat: 15:48
Yorumlar : 0 • Okunma : 12
04-08-2020, Saat: 00:57
Yorumlar : 1 • Okunma : 22
arkadaşlar furien modunda furienler için duvara tırmanma ,,  gravity ve hız lazım bu 3 plugini araştırdım bulamadm bozuk çıktı yardımcı olursanız sevinirim