ID: 86073 Kategori: Konu Dışı Konu Sahibi: The Simtem 1 Yorum 68 Okunma
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Joker yönetmeninden silinmiş sahne açıklaması
ForumCSDark.com
Forum Üyesi
Ömer Faruk
*
Ticaret Sayısı: (0)
77
konular
352
mesajlar
17 Eki 2019
Kayıt Tarihi
98
Forum Puanı
Seviye: 19 [LevelLevelLevel]
Toplam Puan: 1,680
Rütbe 46 / 466
92% kaldı

Rütbe
Aktiviteler 150 / 1680
93% kaldı

Aktiviteler
Deneyim 67
33% kaldı

Deneyim
#1
19-10-2019, Saat: 00:50
[Resim: j91C1.jpg]

Yönetmenliğini Todd Phillips‘in üstlendiği Joker filminden çıkartılan sahneler fazlasıyla merak ediliyor. Ancak görünen o ki bu sahnelerden hiçbirini görme şansımız olmayacak.

Başrolünde Joaquin Phoenix‘in yer aldığı Joker’in son zamanların en gözde işlerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. İzleyicilerin çoğunlukla övgüyle bahsettiği bu filmin kesilmiş sahneleri de büyük bir merakla bekleniyor. Bunun nedeni Todd Phillips ve Joaquin Phoenix’in bu sahnelerden bazılarından bahsetmiş olması. Fakat diğer süper kahraman filmlerinin aksine Joker’in kesilen sahnelerini göremeyeceğiz.

Todd Phillips geçtiğimiz günlerde Collider‘a konuştu. Ona filmden herhangi bir silinmiş sahne yayınlanıp yayınlanmayacağı soruldu. Yönetmen bu soruya “Filmlerin uzatılmış versiyonlarından nefret ediyorum. Silinmiş sahnelerin sonradan yayınlanmasından da nefret ediyorum. O sahnelerin filmden çıkartılmasının bir sebebi var. Vizyona giren film hikayenin tam olarak anlatmak istediğim versiyonu. O yüzden silinmiş sahne yayınlamayı düşünmüyorum.” sözleriyle cevap verdi. Ardından bu konuda sadece bir istisna olduğunu şöyle anlattı: “Çıkartılan sahneleri sevmiyorum fakat farklı versiyonlarını bir araya getirdiğimiz bir sahne var. Joker’in Murray Franklin’in programına giriş yaptığı sahnenin değişik versiyonları var. Murray ‘Joker’e hoşgeldin deyin’ dedikten sonra Joker her seferinde farklı bir giriş yaptı. Filmde onun kendi etrafında dönüp bir kadını öptüğü versiyon yer alıyor. Fakat elimizde 13 farklı şekli olan bir sahne. Biz de çektiğimiz diğer versiyonları bir araya getirip bir derleme yaptık.”
<?PHP
Echo "Code is Life";
?>
Joker yönetmeninden silinmiş sahne açıklaması
ForumCSDark.com
Forum Üyesi
Forum Üyesi
*
Ticaret Sayısı: (0)
60
konular
221
mesajlar
4 Eki 2018
Kayıt Tarihi
14
Forum Puanı
Seviye: 14 [LevelLevelLevelLevel]
Toplam Puan: 626
Rütbe 33 / 333
92% kaldı

Rütbe
Aktiviteler 78 / 626
89% kaldı

Aktiviteler
Deneyim 33
67% kaldı

Deneyim
#2
19-10-2019, Saat: 01:16
+rep Smile
"Uçamıyorsan Kaliteli Otur."


Anahtar Kelimeler

Joker yönetmeninden silinmiş sahne açıklaması, Joker yönetmeninden silinmiş sahne açıklaması indir, Joker yönetmeninden silinmiş sahne açıklaması Videosu, Joker yönetmeninden silinmiş sahne açıklaması online izle, Joker yönetmeninden silinmiş sahne açıklaması Bedava indir, Joker yönetmeninden silinmiş sahne açıklaması Yükle, Joker yönetmeninden silinmiş sahne açıklaması Hakkında, Joker yönetmeninden silinmiş sahne açıklaması nedir, Joker yönetmeninden silinmiş sahne açıklaması Free indir, Joker yönetmeninden silinmiş sahne açıklaması oyunu, Joker yönetmeninden silinmiş sahne açıklaması download


Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi

ForumCSDark