ForumCSDark

ID: 120496 Kategori: League of Legends Konu Sahibi: BeyDesigN 0 Yorum 20 Okunma
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Annie - Yaşam Öyküsü
ChromaX Theme
Grafik Ekibi
Grafik Ekibi
586
konular
2,262
mesajlar
24 Eyl 2018
Kayıt Tarihi
511
Forum Puanı
Seviye: 41 [Level]
Toplam Puan: 22,634
Rütbe 102 / 1020
91% kaldı

Rütbe
Aktiviteler 924 / 22634
97% kaldı

Aktiviteler
Deneyim 81
19% kaldı

Deneyim
#1
16-03-2020, Saat: 03:48
Boram Darkwill'in tahtta geçirdiği son yıllarda, Noxus'da büyük bir belirsizlik hüküm sürüyordu. Büyüye yeteneği olan pek çok kişi, başkentten ayrılıp nispeten daha huzurlu olan diğer illere taşınıyordu. Bunlardan biri olan Boz Gregori ile Amoline adlı bir cadı olan eşi sahip oldukları Noxus gücünü soylu ailelerin politik entrikalarına alet olarak değil, sınır bölgelerinin vahşi doğasını medenileştirmek için kullanmayı tercih etmişti.

Genç çift kuzeydeki Demirdiş Dağları'nın ilerisinde bir araziyi kendilerine ayırıp kış gelmeden ve ilk çocukları doğmadan hemen önce evlerinin inşasını bitirmeyi başardı. Yolculukları sırasında diğer yerleşimcilerin bir zamanlar o bölgede yaşayan dev gölge ayıları hakkında anlattığı hikâyeler Amoline'i çok etkilemişti. Karnı burnunda haliyle şöminenin önünde otururken, bu koruyucu yaratıklara benzeyen bir oyuncak dikerek vakit geçirmeye başladı. Tam oyuncağın son düğme gözünü de dikerken doğum sancıları tuttu. Gregori sonradan kızının yeni oyuncağıyla oynamak istediği için bu kadar çabuk geldiğini söyledi; çünkü Amoline Annie'yi oracıkta, şöminenin önünde, közlerin yaydığı ışık ve sıcaklıkta dünyaya getirmişti.
Annie daha yeni yeni yürümeye başlamışken, bir gün o da babası da çok hastalandılar. Gece karanlığı çöktükçe Annie ateşten yanmaya başladı. Bir süre sonra o kadar ısınmıştı ki annesi onu kucağında tutamaz olmuştu. Amoline sonunda başka çare göremeyince civardaki ırmaktan soğuk su getirmeye gitti. Sabah olduğunda Gregori uyandı. Hastalıktan hâlâ her yeri kırılıyor, uyku sersemliğini atamıyordu. Annie ise turp gibi olmuş, beşiğinde oyuncak ayısı Tibbers ile oynuyordu. Fakat Amoline yoktu.
Annie yaşının verdiği saflıkla annesinin bir gün döneceğine inanıyordu. Gregori sık sık kızını annesinin şömine başındaki sallanan sandalyesine oturmuş, kucağında Tibbers'la çıtır çıtır yanan ateşe bakarken buluyordu. Halbuki şöminede sönmüş ateşin soğuk külleri olmalıydı. Böyle dalgınlıkları, tek başına çocuk yetiştirmenin yorgunluğuna veriyordu.

Gel zaman git zaman, bölgeye başka yerleşimciler de geldi. Gregori bir süre sonra Leanna adlı bir kadınla tanıştı. Leanna da Daisy adlı küçük kızıyla birlikte başkentten ayrılmış, kendisine yeni bir hayat kurmak istiyordu.
Annie yeni bir oyun arkadaşı olacak diye çok sevinmişti ama aynı zamanda tek çocuk olduğu için çok da şımartılmıştı. Üvey annesiyle kardeşine alışması güç oldu. Annie'nin yakıcı öfkesi ne zaman patlayıverse Leanna tedirgin oluyor, hemen kendi kızının tarafını tutuyordu. Üçünün arasını bulmak Gregori'ye düşüyordu.

Vahşi sınır bölgelerinin tehlikelerine alışık olmayan Daisy, bir gün dışarıda oynarken korkunç bir akıbete uğradı. Leanna kızının ölümünden elbette Annie'yi sorumlu tuttu. Bütün öfkesiyle üzüntüsünü üvey kızının en değerli eşyası olan Tibbers'a yöneltti. Annie, annesinden kalan son hatırayı kaybetme ihtimali karşısında dehşete kapıldı. Korkusu sınırsız bir hiddete dönüştü ve içinde yatmakta olan büyük ateş büyüsü gücü birden taştı. Oyuncak ayı ise canlanarak alevlerden oluşan koruyucu bir burgaca dönüştü.
Alevler sönüp küller çöktüğünde, Annie öksüz ve bir başına kalmıştı.
Şehirli yetişkinlerin üvey annesi gibi olduğuna karar veren Annie, öncü yerleşimcilerin yaşadığı bölgelerde kaldı. Şirin görünümüne kanan yerleşimciler bazen onu evlerine alıp karnını doyuruyor ve ona yeni giysiler veriyorlar. Asla yanından ayırmadığı oyuncak ayısına el uzatmaya çalışanlarsa alevler içinde can veriyor.
Karşılaşabileceği tehlikelerin (ve kontrol edemediği güçleriyle başkaları için ne kadar tehlikeli olduğunun) farkında bile olmayan Annie, bir gün kendisi gibi birini bulup onunla oyun oynama umuduyla Tibbers'ın koruması altında karanlık Noxus ormanlarında geziniyor.


Anahtar Kelimeler

Annie - Yaşam Öyküsü, Annie - Yaşam Öyküsü indir, Annie - Yaşam Öyküsü Videosu, Annie - Yaşam Öyküsü online izle, Annie - Yaşam Öyküsü Bedava indir, Annie - Yaşam Öyküsü Yükle, Annie - Yaşam Öyküsü Hakkında, Annie - Yaşam Öyküsü nedir, Annie - Yaşam Öyküsü Free indir, Annie - Yaşam Öyküsü oyunu, Annie - Yaşam Öyküsü download


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Annie - Hikayesi BeyDesigN 1 27 16-03-2020, Saat: 12:29
Son Mesaj: -KabusBeY
  Aatrox - Yaşam Öyküsü BeyDesigN 0 26 16-03-2020, Saat: 03:56
Son Mesaj: BeyDesigN
  Ahri - Yaşam Öyküsü BeyDesigN 0 23 16-03-2020, Saat: 03:55
Son Mesaj: BeyDesigN
  Akali - Yaşam Öyküsü BeyDesigN 0 21 16-03-2020, Saat: 03:54
Son Mesaj: BeyDesigN
  Amumu - Yaşam Öyküsü BeyDesigN 0 19 16-03-2020, Saat: 03:52
Son Mesaj: BeyDesigN
  Alistar - Yaşam Öyküsü BeyDesigN 0 24 16-03-2020, Saat: 03:52
Son Mesaj: BeyDesigN
  Anivia - Yaşam Öyküsü BeyDesigN 0 20 16-03-2020, Saat: 03:50
Son Mesaj: BeyDesigN

Foruma Git:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi

ForumCSDark