VnexTR: Bilişim Forumu

Tam Versiyon: Şarkı Çalarken Oynayan Mix Tarzında
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
İstediğim Çalışma : ( video üzeri hareketli bir çalışma)
İstediğim Renkler : ( mavi, mor, kırmızı, sarı v.b çok renk yapabilirsiniz her şarkıda ayrı kullanacağım) ( Renkler aslında eklediğim fotoya göre düzenlenebilir. Şarkılar çalacak birde ona göre hareket etme gibi bir şey eklenebilir mi?
Özel Olarak :  
Neler Yazıcak : Yuvarlağın içine eklediğim foto eklenebilirse iyi olur 
Benzer Çalışma : https://www.youtube.com/watch?v=2mcwNXVHqlI

https://eksiup.com/p/cm154489mtxe
İstediğiniz tasarımı ücretli bir şekilde yapabiliriz.
Genel olarak forum kurallarımızda uzun uğraş vereceğimiz işleri ücretli olarak belirtiyoruz.
(22-09-2019, Saat: 12:43)MuhammeDesigN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İstediğiniz tasarımı ücretli bir şekilde yapabiliriz.
Genel olarak forum kurallarımızda uzun uğraş vereceğimiz işleri ücretli olarak belirtiyoruz.

fiyat nedir?
30 TL
konum neden çöpe taşındı hocam?

(22-09-2019, Saat: 13:38)MuhammeDesigN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]30 TL

konum neden cope tasıncı acaba?
yardımcı olacak bir arkadaş var mı?

(23-09-2019, Saat: 21:49)armandos13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]konum neden çöpe taşındı hocam?

(22-09-2019, Saat: 13:38)MuhammeDesigN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]30 TL

konum neden cope tasıncı acaba?
Yardımcı olacak bir arkadaş var mı?
Bu gün içerisinde isteğinizi gerçekleştireceğim, bana gerekli olan klibin arka planını yani backgroundunu ve neler yazması gerektiğini atınız, son olarak şarkıyı gönderin ve işleminizi gerçekleştirelim. Özel bir projeniz ise özel mesaj üzerinden gönderebilirsiniz.
@armandos13
(24-09-2019, Saat: 13:57)OxxO Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu gün içerisinde isteğinizi gerçekleştireceğim, bana gerekli olan klibin arka planını yani backgroundunu ve neler yazması gerektiğini atınız, son olarak şarkıyı gönderin ve işleminizi gerçekleştirelim. Özel bir projeniz ise özel mesaj üzerinden gönderebilirsiniz.
@armandos13

öncelikle ilginize teşekkür ederim. ben bir tane istiyorum her şarkıda kullanabilmeyi düşünüyordum. o öyle olmayacaksa ben size 1 adet şarkı göndereceğim ve örnek olarak 1 video göndereceğim bu video da nasıl açılıyorsa onu yazacağım. ben bu yaptığınızı sabit olarak göndereceğim klipte her şarkıda kullanmış sizin yapmış olacağınız tek şarkı için mi geçerli olacak. Her şarkıya bir hazır intro gibi yapamaz mıyız?  size birazdan özel mesaj gönderiyorum.
(24-09-2019, Saat: 20:32)armandos13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(24-09-2019, Saat: 13:57)OxxO Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu gün içerisinde isteğinizi gerçekleştireceğim, bana gerekli olan klibin arka planını yani backgroundunu ve neler yazması gerektiğini atınız, son olarak şarkıyı gönderin ve işleminizi gerçekleştirelim. Özel bir projeniz ise özel mesaj üzerinden gönderebilirsiniz.
@armandos13

öncelikle ilginize teşekkür ederim. ben bir tane istiyorum her şarkıda kullanabilmeyi düşünüyordum. o öyle olmayacaksa ben size 1 adet şarkı göndereceğim ve örnek olarak 1 video göndereceğim bu video da nasıl açılıyorsa onu yazacağım. ben bu yaptığınızı sabit olarak göndereceğim klipte her şarkıda kullanmış sizin yapmış olacağınız tek şarkı için mi geçerli olacak. Her şarkıya bir hazır intro gibi yapamaz mıyız?  size birazdan özel mesaj gönderiyorum.

Sanırım dediğiniz şey için bir arka plan bir müzik ve birde yazmasını istediğiniz şeyler lazım, muratcan onları soruyor olabilir.
(24-09-2019, Saat: 22:31)CAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(24-09-2019, Saat: 20:32)armandos13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]öncelikle ilginize teşekkür ederim. ben bir tane istiyorum her şarkıda kullanabilmeyi düşünüyordum. o öyle olmayacaksa ben size 1 adet şarkı göndereceğim ve örnek olarak 1 video göndereceğim bu video da nasıl açılıyorsa onu yazacağım. ben bu yaptığınızı sabit olarak göndereceğim klipte her şarkıda kullanmış sizin yapmış olacağınız tek şarkı için mi geçerli olacak. Her şarkıya bir hazır intro gibi yapamaz mıyız?  size birazdan özel mesaj gönderiyorum.

Sanırım dediğiniz şey için bir arka plan bir müzik ve birde yazmasını istediğiniz şeyler lazım, muratcan onları soruyor olabilir.

özel olarak şarkıyı logoyu ve ne yazılması gerektiğini gönderdim. ilginize çok teşekkür ediyorum. müsait zamanda dönüş yapacaktır.
Sayfalar: 1 2