ForumCSDark Türkiye'nin En Büyük Counter Strike Forumu ve Tartışma Platformu

Tam Versiyon: Grafik ve Tasarım İstek Bölümü Kuralları
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
1) İstediğiniz isteği başka bir yerde satmak imzayı silip birilerine ( ben yaptım vs. ) demek görüldüğünde forumdan süresiz olarak uzaklaştırılacaktır.
2) İstediğiniz tasarımın aşırıya kaçması sonucu ücretli yapılabileceğini söyleyen yetkililerimiz olacaktır bu karara karşı çıkamazsınız çünkü bizlerde bir makina değiliz.
3) 3 Günde 1 Tasarım istediğinde bulunabilirsiniz ve multi hesap kullanarak ard arda istek açmak forumdan süresiz uzaklaştırma sebebidir.
4) İsteğiniz tamamlanıp atıldıktan sonra 3 saat içerisinde dönüş yapmaz iseniz çözülmüş istekler'e taşınacaktır.
5) Yorumlarda konudaki istek harici konuşmak,spam yorum atmak %20 Uyarı puanı sebebidir.
6) Şablona uygun açılan istekte 1 ( Tek ) tasarım isteğinde bulunabilirsiniz.
7) Konuyu güncellemez , yanıtlamaz cevap vermez iseniz 3 saat içerisinde çözülmüş istekler'e taşınacaktır.
8) Grafik ve Tasarım şablonunu eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız.
9) Konu başlığında acil,yardım,hızlı vesaire gibi ve tamamıyla büyük yazılan konu başlıklarındaki konular silinecektir.
10) İsteğinizde ( Çalışma ) dosyasını istemek yasaktır
11) İcon tasarımını istemek yasaktır ve buna ( Kural 6 ) dahildir.
12) Yapılan tasarımda imza konulmak zorundadır ve istek açan kişi imzayı kaldırtamaz.
13) Özelden mesaj ile tasarım istemek yasaktır.
14) Ücretli Grafik Tasarım bölümünde ücret atıldıktan sonra profesyonel bir şekilde tasarımınız hazırlanır ve yollanır.
15) Aynı İsim'e,firmaya veya benzeri bir şeye tasarımı 2 ayda 4 kez yaptırabilirsiniz.
16) Kurumsal Tasarımlar Artık Ücretli Yapılacaktır.(WebSite Logo,Website ArkaPlan , Afiş , Poster , Kartvizit vesaire)

Konu açtığınızda bu kuralların tamamını kabul etmiş olursunuz.
Bu kurallar 6.09.2019 Tarihinden sonra geçerlidir.
15 ve 16. Kurallar Eklendi.
Kural 17 Eklendi.