VnexTR: Bilişim Forumu

Tam Versiyon: Hangi Firma Daha İyi?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlarla eğlencesine oynamak için cs16 sunucusu kiralamaya karar verdim sizce hangi firma daha iyi?
ben csduragindan almak istiyorum ama...

CsDurağı
Daha fazla para kazanmak için makinelerinin performans gücünü düşürüyor.
Whatsappdan büyük bir meblağ karşılığında kiralığa düşürmeden veriyor diyorlar
CSDurağı firması bilgilerinizi üçüncü kişiler ile paylaşmaktadır 2018 yılında sevmediği bir kullanıcının aile ve tc kimlik bilgilerini forumları üzerinden yayınlanmıştır.
CSDurağı firması 2019 yılında sırf Hain-Forum.com adresi ile bağlantıları var diğe 3 müşterisinin serverini koşulsuz ve iadesiz kalıcı olarak kapattı.

gibi olaylar benim başıma gelir diye korkuyorum.

OyunYöneticisi

[Resim: CWBJLN.png] 

bu panelde biraz eski gibi o yüzden pek alma taraftarı değilim.

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
Ayıptır söylemesi csdurağının yakınına yaklaşamazlar Kahkaha At
(29-06-2020, Saat: 22:35)Stabil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ayıptır söylemesi csdurağının yakınına yaklaşamazlar Kahkaha At

+1 ağzın bal yesin Gülümse
Yıllardır misyonunu bozmadan en kaliteli hizmeti CSDurağı sunucuları veriyor. Üçüncü sunucu firmasını ilk defa duydum eğer bir sunucu alacaksan CSDurağından al en eski en kaliteli yer.
oytde 3 tane ipim var 4 yıla kadardır falan oytdeyim memnunum sadece panelinin değişmesi lazım benim fikrim
(29-06-2020, Saat: 22:35)Stabil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ayıptır söylemesi csdurağının yakınına yaklaşamazlar Kahkaha At

haklısın, ama beni söylentiler korkutuyor :syaşamadığım için bilmiyorum

(29-06-2020, Saat: 22:39)Kira Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yıllardır misyonunu bozmadan en kaliteli hizmeti CSDurağı sunucuları veriyor. Üçüncü sunucu firmasını ilk defa duydum eğer bir sunucu alacaksan CSDurağından al en eski en kaliteli yer.

dediğim gibi en kalitelisinin csd olduğunu biliyorum ama söylentilerden dolayı bi tedirgin oldum

(29-06-2020, Saat: 22:41)hayatbizi61kenara Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]oytde 3 tane ipim var 4 yıla kadardır falan oytdeyim memnunum sadece panelinin değişmesi lazım benim fikrim

evet ya oyunyöneticisi'nin paneli biraz eski sende haklısın

[Resim: CW1jWx.png]

[Resim: CW1BSh.png]

Konuya ilginiz için teşekkür ederim bildirim sekmesi buga girdi gözükmüyor :d
( konuyu silmeyip taşıdığı için @CAN
abi'yede teşekkür ederim)
dostum csdurağını öneririm ben sana
ikisinin arasında kıyaslama yapamam ama csdurağı + oyt güzel firmalar ikiside ayrı ayrı ikisinden birinden almanı öneririm hangisinden alırsın artık sana kalmış Gülümse
csduragi kaliteli bi yer ordan almanı tavsiye ederim sana
ben bi kaç yıldır oyun yöneticisindeyim gayet memnunun gönül rahatlıyla alabilirsin oytden
Sayfalar: 1 2